Objednané členství

Košík je prázadný
{{c.member.firstname}} {{c.member.surname}}, nar. {{c.member.birthdate | date: 'dd.MM.yyyy'}}, RČ{{c.member.rc}}
{{c.member.email}}, tel. {{c.member.phone}}, {{c.member.street}}, {{c.member.city}} {{c.member.zip}}
  • HK Choceň: {{membershipCodes.hkchocen[c.membership.hkchocen].name}} ({{membershipCodes.hkchocen[c.membership.hkchocen].price}} Kč)
  • ČHS: {{membershipCodes.chs[c.membership.chs].name}} ({{membershipCodes.chs[c.membership.chs].price}} Kč)
  • Alpenverein:
    • Členství: {{membershipCodes.oeavMembership[c.membership.oeav.membership].name}} ({{membershipCodes.oeavMembership[c.membership.oeav.membership].price}} Kč)
    • Připojištění: {{membershipCodes.oeavInvalidity[c.membership.oeav.invalidity].name}} ({{membershipCodes.oeavInvalidity[c.membership.oeav.invalidity].price}} Kč)
    • Časopis: {{membershipCodes.oeavMagazine[c.membership.oeav.magazine].name}} ({{membershipCodes.oeavMagazine[c.membership.oeav.magazine].price}} Kč)
{{totalPrice(c)}},- Kč

Email s objednávkou a detaily platby přijde na: {{cart[0].member.email}} Celkem: {{cartPrice()}},- Kč

Údaje o členovi

@

HK Choceň

ČHS

Nápověda ČHS

Informace o ČHS Trio

Rodinné členství ČHS Trio:

Příklad - otec, matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje jeden z dospělých, přičemž si vybere "ČHS Trio: rodina - platící dospělý". Zbytek rodiny si při registraci vybere "ČHS Trio: rodina - druhý dospělý a max 4 děti"

Alpenverein

Členství

Časopis Lidé & Hory

Pojištění invalidity

Nápověda Alpenverein

Informace o pojištění Alpenverein

Informace o pojištění trvalé invalidity

Rodinné členství Alpenverein:

Příklad - otec, matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje jeden z dospělých, přičemž si vybere "Rodinné členství - 1.dospělý [kategorire A]". Poté se zaregistruje druhý dospělý a vybere si "Rodinné členství - 2.dospělý [kategorire B]". Děti si poté při registraci vyberou "Rodinné členství - děti/studenti"

Příklad - matka, 2 děti. Nejprve se zaregistruje dospělý, přičemž si vybere "Rodinné členství - 1.dospělý [kategorire A]". Děti si poté při registraci vyberou "Rodinné členství - děti/studenti"

Rodinné členství lze aplikovat na děti (do 18 let), juniory (19-25 let) i studenty (26-27 let - potvrzení o studiu).

Cena členství: {{totalPrice(selected)}},- Kč
Zkontrolujte, zda jste vyplnili všechny údaje!

V případě problému nebo dotazu ohledně registrace kontaktujte Kubu nebo někoho z výboru